تبلیغات
عشق اباعبدالله - بیاییم امام زمان (س)(عج) را همراهی کنیم ...
بیاییــــــــم امـــام زمـــان (س) (عج) را هـــمراهــی کنیـــم ...


نتیجه تصویری برای امام زمان شرمنده ایمگاهی شاید فراموش میکنیم نعوذ بالله امام زمانی هم داریم  اینقدر در پیچ وخم زندگی گم شده ایم و به فکر پول و مخارج و زندگی بهتر افتاده ایم که حضرت مهدی(عج) رو فراموش کردیم اما هرچه قدر شاید جلوتر میرویم اونقدر زندگی برایمان سخت میشود که امیدهایمان رو ازدست میدهیم اما ما شیعیان وقتی ته خط می رسیم میریم سراغ امام زمان (عج)  ودرخواست کمک از ایشان رو داریم و زمانی که خوش هستیم شاید اونقدر غرق در نعمات و خوشی هستیم که شاید فراموش میکنیم ظهور هم بخشی از زندگی ماست شاید جامعه دارد غرب زده میشود که همه فکر وذهن خود را درگیر مادیات کرده است  چه بلایی سرمان دارد می آید که حضور آقا در زندگیمان کمرنگ است آیا تا به حال گفته ایم که فلان کار رو انجام نمیدم چون اقا امام زمان ناراحت میشود یا فلان کار خوب رو انجام میدم حضرت خوشحال میشود  ؟ آیا زمانی وقت برای آقا گذاشته ای و با ایشان درد ودل کنی ومشکلات وسختی های زندگیمان رو بهشون بگیم ؟ آیا آقا رو تا بحال در شادی های خود شریک کرده ایم ؟ آیا حتی در روز ده دقیقه به امام زمان و ظهور ایشان فکر کرده ایم ؟ آیا برای ظهور حضرت کاری کرده ایم که ادعا کنیم وقتی ظهور کنن با سر بالا به استقبالشون بریم ؟
آیا یکبار گفته ایم که فلان کار خیر  رو انجام میدم برای سلامتی و ظهور ایشان ؟ 
اگر فکر میکنی کارایی که بالا گفته شد انجام نداده ای بدان یک جای کارمیلنگد و باید به فکر عوض شدن ومهدوی شدن باشی باید گردو خاک های دور رو برمان رو پس بزنیم و ببینیم ظهور نزدیک است  تا  انشالله بتونیم بشیم هم رکاب امام زمان (عج)  به شرط آنکه امام زمان  رو از ته قبل واعماق وجود بخواهیم و برای فرج ایشان دست به کار بشویم .
بیاییم مانند مردم کوفه نشویم بیاییم تا وقت هست بصیرت پیدا کنیم وبصیرت افزایی کنیم که در آخر الزمان گرد وغبار فتنه وشبهه و بی دینی زیاد است و شیعیان الان در حال غربال شدن هستن یعنی خوب و بد دارن از هم جدا می شوند کم کم انشالله ما بصیرتی که بدست میاریم بشیم مانند سلمان وعمار و یاسر ومالک و زهیر وعباس وعلی اکبر وقاسم (علیهم السلام) و...  .  و نشویم مانند شمر ملعون که جانباز صفین بود ,شد قاتل امام حسین (ع)  , در این بازه از زمان نائبش را پشتیبانی کنیم که راه رسیدن به آقا امام زمان (ع) است .
و کلام آخر مهدوی باشیم وحسینی وار زندگی کنیم و زندگی در پیش چشمانمان کم ارزش باشد که دنیا ارزش ناراحت کردن دلخور کردن امام زمانمان را ندارد  و درمنجلاب زندگی غرق نشویم تا امام خود رو فراموش کنیم ,باشد که چشممان به دیدار آن حضرت روشن شود هرچه زودتر انشا الله .

نتیجه تصویری برای او خواهد امد متحرک


تاریخ : چهارشنبه 10 آبان 1396 | 07:03 ب.ظ | نویسنده : امیرحسین چوبداری | نظرات

  • paper | تیم طراحی | ماهواره امید
  • گالری عکس

    گالری تصاویر